Reportaż Ślubny

„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości”
750_5652

Cześć!
Jesteśmy Natalia i Paweł – dwie bratnie dusze, partnerzy w życiu i biznesie, rodzice dwójki uroczych chłopców: Leonarda i Aleksandra. Idziemy przez życie zatrzymując ulotną rzeczywistość w kadrach fotografii. Nasza przygoda z fotografią trwa już ponad 10 lat i nieustannie odkrywamy w niej coś nowego.
Specjalizujemy się w reportażach ślubnych zachwycając się z każdym razem tym, jak wiele może być interpretacji słów „Miłość”, „Zaufanie”, „Oddanie”, „Uczucie” Zapraszamy Was do naszego świata!

To Wasz wielki dzień. Dzień wzruszeń, emocji, słów, które zapadają na długo w pamięci. Takie chwile wymagają odpowiedniej oprawy, uchwycenia momentów, które chcielibyście zapamiętać…na zawsze. Z zaangażowaniem, naturalną wrażliwością i empatią wprowadzimy Was w świat reportażu ślubnego, który z każdym rokiem będzie przypominał Wam, jak silna jest Wasza miłość, którą widać i czuć na kartach fotografii.

IMG_0936

Jak pracujemy?
Dwie perspektywy, dwa rodzaje osobowości, dwóch fotografów, którzy w tym dniu będą towarzyszyć Wam, uśmiechem dodawać wsparcia i z wielkim zaangażowaniem oraz bez zbędnej nachalności. Jesteśmy partnerami w życiu i biznesie i czerpiemy zarówno z tego co nas łączy, jak i dzieli. Podczas tworzenia reportażu ślubnego wykonujemy ujęcia z różnych perspektyw, dostrzegając najdrobniejsze szczegóły i gesty. W swoim towarzystwie czujemy się swobodnie i zwracamy uwagę na różne aspekty wydarzenia tak, by Młoda Para otrzymała bogaty w momenty reportaż.

Reportaż ślubny w naszym wydaniu, to:
– Fotograficzna relacja z: przygotowań, ceremonii ślubnej, wesela (do oczepin 00:30)
– Wyjątkowa, plenerowa sesja zdjęciowa w barwach natury
– 800-1000 zdjęć po profesjonalnym retuszu w wersji cyfrowej na drewnianym grawerowanym pendrivie
– Ekskluzywna fotoksiążka 30 x 30 cm, a w niej 50 wybranych zdjęć lub ekskluzywny album fotograficzny 33 x 33cm a w nim 80 zdjęć
– Fotografia na płótnie 30 x 40cm
– Pamiątka na lata dla Was, rodziny, jak i kolejnych pokoleń